Częstochowskiej Masy Krytycznej

Witamy na stronie CMK

Serdecznie zapraszamy

Odliczanie czasu do Masy

Pozostało:
4
Days

Liczba nszych gości

Wizyty 56415

Pogoda w mieście

BANNERFORUM

30 11 18 Zapraszamy na 153 Częstochowską Masę Krytyczną. Najbliższy piątek, 30 listopada o 18:00 na Placu Biegańskiego. Przybywajcie!!!

Masowicze pokażcie siłę!!! Postanowiliśmy wesprzeć rehabilitację Pana Ryszarda Szurkowskiego, który w dniu 10 czerwca tego roku uległ bardzo poważnemu wypadkowi podczas wyścigu mastersów w Niemczech. Nasz Mistrz Świata i Medalista Olimpijski przeszedł dwie operacje kręgosłupa oraz operację rekonstrukcji twarzy. Teraz walczy o powrót do zdrowia.
W związku z tym na najbliższych dwóch Masach: listopadowej - która już w piątek 30 - i grudniowej będzie można pokazać swoje dobre serce i wrzucić coś do puszki. Oprócz tego oczywiście dołożymy kilka banknotów z naszych zapasów. DAJMY CZADU!!!
Środki wraz z listem od Masowiczów przekażemy po Nowym Roku na oficjalne konto bankowe podmiotu organizującego pomoc dla Pana Ryszarda.

Chyba mróz dziś wygrał...
W 153 Częstochowskiej Masie Krytycznej jechało 20 osób. Przed rozpoczęciem Masy rozpoczęliśmy zbiórkę środków na pomoc w rehabilitacji Pana Ryszarda Szurkowskiego, który zmaga się z trudami powrotu do zdrowia po ciężkim wypadku podczas wyścigu mastersów w Niemczech. Pomimo niewielkiej liczby 20 masowiczów zebraliśmy 111 zł. Zbiórka będzie kontynuowana na Masie w grudniu, a i z masowej kasy dorzucimy kilka stówek i myślę, że uzbiera się pokaźna sumka. Trzeba pomóc Mistrzowi. Do zobaczenia w grudniu rowerowi, hojni Mikołaje z dobrymi serduszkami. Do zobaczenia 28 grudnia....... liczymy na Was :) :)

 

ZAPRASZAMY DO SKLEPU "CYKLO" KLIKAĆ W BANNER

Bez tytułu 1

Copyright © 2019 Częstochowska Masa Krytyczna Rights Reserved.