Masy Krytyczne 2021

Opublikowano: czwartek, 16 grudzień 2021 18:39

kalendarzJuż w najbliższy piątek o 18:00 📆z placu Biegańskiego ruszamy dla Was z przejazdem rowerowym w ramach Mikołajkowa 177. Częstochowska Masa Krytyczna. Nie będzie to zwyczajna masa 😉 Mamy do zaoferowania 9,5 kilometrową trasę ulicami Naszego PIĘKNEGO MIASTA Częstochowa - Profil Miasta, którą przemierzymy w tradycyjnych czapeczkach św. Mikołaja. 😉 Dodatkowo z okazji zbliżającego się nowego roku mamy dla Was niespodziankę 😉
Na 177 Częstochowskiej Masie Krytycznej będziecie mieli okazje odebrać robione przez nas własnoręcznie kalendarze na rok 2022 za symboliczną kwotę którą sami uznacie za stosowną 😉 Cały dochód za sprzedaż kalendarzy podliczymy i podzielimy na 2 równe części. Pierwszą część chcielibyśmy przeznaczyć na pomoc dla chorej Agatki #WalecznaAgatka (https://www.siepomaga.pl/waleczna-agatka). Drugą część przeznaczymy na zakup gadżetów odblaskowych dla dzieci i dorosłych z logiem Naszej akcji #ZaBŁYSZCZwCIEMNOŚCI, które zostaną rozdane podczas 3 edycji akcji #ZaBŁYSZCZwCIEMNOŚCI.
W niedługim czasie powstanie także casting na nowe logo akcji #ZaBŁYSZCZwCIEMNOŚCI gdzie to Wy będziecie wybierać nowe logo spośród kilku pomysłów przygotowanych przez Naszych organizatorów. Dodatkowo każdy uczestnik przejazdu 177 Częstochowskiej Masy Krytycznej otrzyma odblask ufundowany przez WORD Częstochowa.